تاریخچه شرکت واسیلی

شرکت واسیلی در سال ۱۹۶۷ درپادوا ایتالیا با گروهی از متخصصین امر با هدف تولید محصولات جدید در حوزه توانبخشی تاسیس گردید. امروز واسیلی یک واقعیت بین المللی است که حضور فعال در کشورهای مختلف اروپایی، آفریقایی، آسیایی و آمریکا دارد. واسیلی از افرادی تشکیل شده که تجارت و تولید را هدف مهم شرکت قرار داده اند. بطور قطع با بکارگیری فن آوری ارگونومی و راهکارهای جدید یافت شده جهت تولید تجهیزات بهتر برای زندگی آزاد و راحتتر افراد دارای معلولیت و رسیدن به هدف والای خود که همانا استقلال، ایمنی و آسایش خاطر است برسند. با ایجاد سیستم کنترل کیفیت پیشرو و دقیق که تمام محصولات ما را بر اساس سیستم کنترل کیفیت ISO9001 و CEE93/42 مطابقت داده و همچنین تائیدیه سازمان TUV آلمان که بیش از نه سال پیش دریافت گردیده، بدون تردید شرکت واسیلی بین تولید کنندگان لوازم توانبخشی در ایتالیا از پیشروان این صنعت بوده که در پنج قاره عالم حضور بسیار فعال داشته و موقعیت بدست آورده شده از زمان تولید در شرکت واسیلی در سال ۱۹۶۷ فقط از طریق کار سخت و آزمایش روش های مشکل و نا آشنا بدست آمده است. .

 

 

 

 

 

  پنجاه سال سابقه درخشان در امر تولید وسایل توانبخشی

در این حرفه با بررسی مواد جدید از جمله شمش آلومینیوم، کربن و تیتانیوم خیلی پیشتر از دیگران و سال ها قبل تولیدات خلاقانه تری انجام داده ایم که سال ها بعد بصورت مواد مصرفی جدید در شرکت های تولیدی دیگر مورد مصرف قرار گرفت و این تفکر بصورت نرمال و استاندارد فاکتور اصلی در استفاده از مواد جدید قرار گرفت که سال های بعد بصورت مواد نرمال و مصرف همگانی درآمده است.

امروزه با ادامه آزمایشات و همراه با سطح بالای هماهنگی با مصرف کنندگان و ساخت محصول براساس خواسته و احتیاجات آنان، توانسته ایم بیشترین سطح رضایت مندی گروه هدف را بدست بیاوریم.

ما تلاش می کنیم تا بتوانیم محصولات بهتر و با کیفیت تری تولید نمائیم تا مصرف کنندگان به سطح بهتری از کیفیت زندگی و استقلال برسند و در کار، زندگی روزمره، محیط اجتماعی که افراد دارای معلولیت با مشکلات عدیده مسائل گوناگون فیزیکی و روحی درگیرند. میخواهیم محصولات ما یک موقعیت استثنایی برای مصرف کنندگان جهت ارتقاء کیفیت زندگیشان باشد.

ما یاد گرفته ایم که فقط یک راه برای تولید یک وسیله بی نقص وجود دارد. تسلط و آشنائی با پیشرفته ترین تکنولوژی و مواد اولیه که در اختیار طراحان و مهندسین ساخت قرار می گیرد. محصولات واسیلی دارای زیبایی و با طراحی نوین و مواد اولیه سبک و مقاوم در حداکثر کارایی خود می باشند. هر یک از محصولات ما برای منظور خاصی طراحی و ساخته شده است که نه تنها می توانند با تنظیمات متعدد براساس سفارش ساخته شوند، بلکه از طریق پیش بینی بیشتر از پنجاه آپشن مختلف دقیقا نیاز هر فرد را برطرف نماید.

تماس با ما

  • تهران- خیابان ولیعصر ( عج ) نرسیده به جمهوری - کوچه لقمان ادهم - ساختمان ولیعصر - پلاک 10 - واحد A4, B4, B5
  • کد پستی : 1316755579
  • آدرس کارخانه : ورامین - شهرک صنعتی سالاریه - بلوار نسترن 3 - ارکیده 1 ، پلاک 71
  • تهران- خیابان شهید سپهبد قرنی- خیابان شهید صارمی - پلاک 9
  • موبایل :  احمدی  09121591449
  • موبایل :  خانم موسی پور  09122308693
  • موبایل :  حاتمی  09121207730
  • تلفن :  66482096 - 66345804 - 66345825 -021

شرکت پیشرو همگام

 

Instgram : Pishrohamgam

 

واتساپ : 09121591449

 

درباره ما

شرکت پیشرو در صنایع توانبخشی همگام مفتخر است که فعالیت خود را با همکاری جمعی از افراد
متخصص کارآمد و با تجربه در امور تولید تجهیزات توانبخشی آغاز نموده...

ادامه مطلب
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…